חברה מהרצליה חתמה על הסכמים עם חברות האופנה הגדולות בעולם – ומצרפת משקיעים

01/08/2022

 ומודדת את המידות של הלקוחות באופן מדויק ביותר – דרך הסמארטפון. החברה עוזרת לחברות האופנה להגדיל מכירות ולהימנע מהחזרות מוצרים, וחוללה מהפכה בתעשיית המדים העולמית ובתעשיית ההלבשה התחתונה

מי מאיתנו לא רוכש בגדים אונליין? בעידן הנוכחי רכישת אופנה ברשת, הפכה לעניין יומיומי שמשותף למיליוני אנשים בכל העולם ועד שנת 2025 צפויה התעשייה לגלגל טריליון דולר בשנה. אך עם הפופולריות של ההזמנות אונליין, עלתה גם כמות ההחזרות – שעולה הון עתק לתעשיית האופנה וגם מייצרת בעיית זיהום משמעותית וחוסר נוחות עבור הלקוחות.

חברת Sizer הישראלית פועלת בשוק הצומח הזה, ומצליחה לפתור קושי שלא היה קיים כשעוד היינו הולכים לחנות ומודדים כל פריט: החברה פיתחה מוצר טכנולוגי חכם שמוטמע באתרים של החברות הגדולות בעולם ומאפשר מדידה של הגוף באופן מדויק, כמו חייט מוכשר במיוחד. כל המדידה נעשית מרחוק באמצעות מצלמת הסמארטפון שיש לכולנו ביד.

כעת ניתן להשקיע ב-Sizer החל מ-25 אלף דולר ולהפוך לבעל מניות באחת החברות הטכנולוגיות המבטיחות ביותר בתחום האופנה העולמי, שכבר יש לה לקוחות משלמים כמו חברת טריומף – אחת מחברת ההלבשה התחתונה הגדולה בעולם.

רוצה לפרסם כאן?
השאירו פרטים ונחזור אליכם
דרגו את הכתבה:

0 / 5. 0

כתבות נוספות
דילוג לתוכן